Kastamonu Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu | İngilice Dil Kursu

Kurumsal İngilizce

KURUMSAL İNGİLİZCE-01
Kurumsal İngilizce Eğitimi

Talep edildiği takdirde, eğitim talebinde bulunan firmalara gidilerek firma ofislerinde kurumsal ingilizce eğitimi verilmektedir.

Kurumsal ingilizce eğitimi talep eden firmalar, eğitimin günlerini ve saatlerini diledikleri gibi seçebilirler. Belirlenen gün ve saatler doğrultusunda, deneyimleri eğitmenlerimiz kurumun belirlemiş olduğu adrese giderek eğitim gerçekleştirilir.

Firma ile belirlenen ingilizce yeterlilik hedefi doğrultusunda eğitim programı ortaya çıkarılır. Çalışanların mevcut yeterlilikleri ve geçmişte görmüş oldukları ingilizce eğitimler değerlendirilerek, hedefe gitmekte en çok yardımcı olacak eğitim programı oluşturulur. Tüm bilgiler ışığında oluşturulan müfredat, firma yetkililerine ve kursa katılım sağlayacak çalışanlara iletilir. Verilen eğitimlerin ve gelişmenin raporlaması firma yetkililerine ve kurs katılımcılarına verilmektedir. Eğitimin başında ve belirlenen müfredatın sonuna yapılan İngilizce testleri ile gelişim somut bir şekilde rapara dökülmüş olur.

Kurumsal ingilizce eğitimleri için detaylı bilgi almak isteyenler, Kastamonu Amerikanca Kültür Şubesine başvurabilirler.